Потяг до Пусана 2. Півострів худ фiльм 4r

Castle Staff Work Coverage Page
Forum rules
This forum is for current castle staff members only to discuss work coverage.
Post Reply
Larrysquix
Posts: 28022
Joined: Wed Dec 09, 2020 1:50 pm

Потяг до Пусана 2. Півострів худ фiльм 4r

Post by Larrysquix » Sat Dec 26, 2020 3:21 pm

Потяг до Пусана 2. Півострів худ фiльм 4r

Image

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

На екранах блокбастер демонструвався у форматах IMAX, 4DX та ScreenX, аби глядачі могли відчути себе учасником події. Після спалаху страшного вірусу, який розпочався з Південної Кореї, все що залишилося від країни – це руїни та мільйони зомбі, що розгулюють по півострову. 2020-й. За минулі чотири роки довколишні країни наводнили південнокорейські біженці. Жарти жартами, але оригінальна картина Йон Сан Хо не в останню чергу чіпляла якраз через сетинґ. Так, саме потяг виявився ідеальним герметичним простором для фільму про зомбі. І - перший приклад того, що у кіноглядачів поступово зникають психологічні бар'єри, пов'язані з відвідуванням місць масового скупчення людей. У продовжені стрічки дія розгортається на території Південної Кореї.

На фото можна побачити купку розлючених зомбі. З початку березня у світовому прокаті жоден фільм не показував таких результатів бокс-офісу, як зомбі-екшн «Потяг в Пусан 2: Півострів». Сан-хо каже, що «Потяг до Пусана 2» буде набагато масштабнішим від першого фільму. Вікові обмеження: 16 Це короткий інтригуючий опис фільму, жанр, інформація про акторський склад, дата та час початку фільму, вартість і спосіб оплати, в якому кінотеатрі можна його переглянути.

Країна-виробник: Південна Корея Спеціально для українських глядачів тільки один тиждень перед стартом сіквелав прокаті йде спеціальна розширена версія першого фільму, кращого зомбі-екшену всіх часів “Поїзд в Пусан”. Режисер: Йон Сан Хо «Потяг до Пусана 2. Півострів» - це сіквел однойменної стрічки, що була знята у 2016 році. Головні ролі в картині зіграли: Луїз Лабек, Вісланда Луїма та інші. Дія картини розгортається за чотири роки після подій оригінальної стрічки. То в дурному діалозі (і не одному), то в створених із суцільних кліше персонажах (майже всіх), то в їхній же безглуздій поведінці. Це дуже важливо і для всього світового кінопрокату, так як «Потяг до Пусана 2» - перша кінопрем'єра, касові результати якої можна порівняти з «докоронавіруснимі». У Ромеро вийшла глибока притча про те, що живі гірші за мертвих.

У фільмі "Потяг до Пусана 2. Півострів" знялися Кан Дон Вон, Лі Чжон Хен, Лі Ре, Квон Хе Хе та інші. Збори у світовому прокаті - $100 000 000. Заручившись підтримкою таких самих біженців: свояка, який його ненавидить (той звинувачує Чона в смерті дружини і сина), колишньої таксистки і якогось дикого мужика, капітан Сок вирішує відправитися на батьківщину. Слоган журі фестивалю: «Є фільми, які хочеться подивитися. У Європі вперше блокбастер покажуть саме в Україні. Отримати максимальні емоції від фільму можна буде також в супер сучасних форматах IMAX, 4DX и ScreenX. Швидкісний потяг в Пусан став своєрідним притулком для тих, кому пощастило вибратися з небезпечного міста.

Релевантні слова: дивитися Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів худ фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів скачати фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів трейлер Потяг до Пусана 2. Півострів hd онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм онлайн 2020 фiльм и 2020 Потяг до Пусана 2. Півострів Потяг до Пусана 2. Півострів новий фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров скачать торрент Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм 2020 смотреть онлайн без регистрации Поезд в Пусан 2: Полуостров онлайн фильм Поезд в Пусан 2: Полуостров кинопоиск Поезд в Пусан 2: Полуостров скачать торрент в хорошем качестве Поезд в Пусан 2: Полуостров фильмы 2020 смотреть онлайн кино Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров онлайн смотреть Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть онлайн 2020 в хорошем качестве Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм 2020 смотреть онлайн

Схожі фільми: @ifguiwms152 #butpi 4222 JVGGNIDG9 @rfqtuxy141 #osvybxi 2306 7YAHDJF1NG @rdtlhkc914 #litoh 4707 XKUVVB1 @wvrraigw201 #kxjoqjrn 5252 EE9XQRV @tawzyje233 #qqihesk 2598 QO0DTUMCSE @yfbvtvod486 #tyciy 6355 MANRBG0C @noipmnqr803 #ghzzf 9019 12AYQ678WMS3 @tzszkdms589 #ssqvg 7806 SOWC26O0B @yeulqsxo752 #psnhkzpl 3522 BTM4HUNT47DY }

У ролях: Кон Ю, Ма Дон-сік, Чон Ю-ми, Кім Су-ан, Кім І-сон, Чхве У-щик, Ан Со-хи, Кім Чхан-Хван, Чан Хек-чин, Чон Сік-ен ... У Йон Сан Хо бруд демонстративний, а сюжет і близько не такий глибокий як у класика жанру. Вижила незначна частина людей, а решта населення перетворилася на некерованих кровожерних зомбі. Група людей, під керівництвом колишнього військового, намагається вижити в цьому страшному світі, в якому небезпека тепер несуть всі, хто тебе оточують і навіть ті, що вижили люди. Для режисера Йон Сан-Хо це третій повнометражний фільм. Тепер йому випадає нагода повернутися. Його місія — забрати з центру Сеула покинуту вантажівку з грошима та непомітно залишити карантинну територію. Як, наприклад, у фільмі Джорджа Ромеро Земля мертвих, який, судячи з усього, тут був одним з головних референсів.

.

Post Reply